Hotcheck
Zalety systemu
System rezerwacji internetowej dedykowany mniejszym obiektom noclegowym, ułatwia pracę managerom oraz jest przyjazny dla gości. Kontroluj i promuj swój obiekt, pozwól klientom na rezerwację on-line.

Poniżej została zaprezentowana lista najważniejszych zalet naszego systemu rezerwacji.

Administrator strony

Doskonała przestrzeń pracy

Stworzyliśmy narzędzie pozwalające w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać treściami i parametrami pokoi, dodatków czy pakietów. W szybki sposób uzyskujemy dostęp do ostatnich rezerwacji i płatności poprzez wygodne listy na pulpicie panelu.

Intuicyjność obsługi

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów CMS i CRM pozwoliło nam na przygotowanie panelu administracyjnego Hotchecka w taki sposób, aby praca z nim była bardzo prosta i przyjemna.

Panel administracyjny oparty jest na przejrzystych i jednolitych szablonach, dlatego ewentualne trudności z posługiwaniem są niezwykle łatwe do rozwiązania. Zastosowane rozwiązania chwalą sobie nawet osoby, dla których komputer nie jest najprzyjemniejszym urządzeniem.

Funkcjonalności

System składa się z modułów o określonej funkcjonalności. Nie wszystkie muszą być używane, więc dla wygody możemy je wyłączyć.

Na przykład: jeśli nie chcemy korzystać z płatności internetowych rezerwacja zostanie przysłana jako zapytanie ofertowe. Nie będą także pokazywane płatności.

Oszczędność

W przypadku rezygnacji z niektórych elementów systemu pomniejszamy koszty abonamentu.

Na cenę abonamentu wpływa głównie ilość posiadanych pokoi w obiekcie. Szczegóły w cenniku.

 

Użytkownicy strony

Indywidualna kolorystyka

Przy zakupie systemu Hotcheck klienci otrzymują produkt, który w ramach personalizacji może otrzymać indywidualną kolorystykę, zmianę wyglądu przycisków, etc. System z racji tego, że jest rodzajem pluginu do posiadanej strony nie jest bardzo rozbudowany graficznie. Przede wszystkim postawiliśmy na szybkość działania i przejrzystość dla końcowego użytkownika.

Intuicyjność i prostota

Cały proces rezerwacji pokoju udało się nam zawrzeć w trzech, prostych krokach:

  1. Wybór pokoi - pierwszy ktok polegający do zdefiniowaniu podstawowych elementów rezerwacji (daty, rodzaju pokoi i/lub ewentualnie pakietu promocyjnego)
  2. Personalizacja - wybór szczegółów związanych z ilością gości, dodatkami i atrakcjami z jakich rezerwujący pragnie skorzystać przy wizycie
  3. Finalizacja - podanie danych osobowych i ewentualne przejście do płatności internetowych
 

Szybkość działania

Temu aspektowi poświęciliśmy sporo czasu, dlatego osiągneliśmy na prawdę dobry rezultat. Niemniej jednak Hotcheck ciągle jest usprawniany, aby korzystanie z niego było błyskawiczne i przyjemne.

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok