Hotstore
Funkcjonalności systemu
Kompletny system e-commerce, wyposażony we wszystkie moduły niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego ze sprzedażą detaliczną, hurtową, a także obu form działalności jednocześnie. Zacznij zarabiać przez Internet!


Poznaj ergonomiczność systemu HOTSTORE i dowiedz się jak może Ci pomóc w prowadzeniu działalności - nie tylko internetowej! Poniżej przedstawiamy skróconą listę funkcjonalności.
 

Zarządzanie treścią

Aktualności

Aktualności są to nowe wiadomości i informacje dotyczące sklepu, firmy czy też ważnych wydarzeń, wyświetlane na stronie sklepu z załączonym zdjęciem.

Podstrony tekstowe

Podstrony zawierają informacje, które pozwalają na pełniejsze zaprezentowanie użytkownikom mechanizmu sklepu, firmy, regulaminu i innych w zależności od upodobania administratora.

Rozbudowany system nawigacyjny

W tym dziale możesz zarządzać menu i mapą strony, czyli ogólnie mówiąc ustawieniem odnośników do podstron lub innych elementów w sklepie internetowym.

Sondy

Sonda to mechanizm służący celom poznawczym i badawczym. Sonda / ankieta wyświetla się na stronie sklepu. Dzięki niej możesz zadać pytania do użytkowników serwisu i poznać ich opinię.

Galerie zdjęć

Dzięki galerii zdjęć masz możliwość dodania albumów ze zdjęciami, które będą wyświetlać się na stronie sklepu.

Newsletter i mailing

Powiadamiaj swoich klientów o nowościach w swoim sklepie (wybierając z listy aktualności które z nich mają zostać rozesłane) lub wysyłaj specjalne mailingi niepowiązane z treścią serwisu.

 

Zarządzanie sklepem

Kategorie

Kategorie grupują produkty według ich rodzajów / typów. W przypadku bardziej złożonej oferty możesz stworzyć również podkategorie lub tzw. drzewa (czyli wielopoziomowe kategorie).

Produkty

Produkty, czyli towary, które są dodane do sklepu internetowego. Ważne jest, by towar zawierał najważniejsze informacje, by użytkownik sklepu dowiedział się wszystkiego co istotne (rozmiary, opcje, opis, warianty etc).

Opcje i atrybuty

Atrybuty to różne cechy produktu, takie jak kolor, rozmiar, typ, właściwości towaru itd. Opcje to dodatkowe parametry produktu wybierane podczas kupowania towarów. Produkty tego samego gatunku mogą występować w różnych decydujących o cenie odmianach (modelach, wariantach). Warianty (odmiany) produktu mogą różnić się od innych pewnymi cechami, dodatkowym wyposażeniem czy też jakością tego dodatkowego wyposażenia.

Zaawansowana wyszukiwarka produktów

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce użytkownik sklepu może z łatwością wyszukać interesujące go towary.

Producenci

Dla łatwiejszego wyboru wyszukiwania towarów i informacji o nich, bardzo przydatny jest moduł dodawania producentów.

Oceny i komentarze

Użytkownicy i klienci sklepu mają możliwość skomentowania towarów. Dzięki temu inni klienci są zachęceni do kupna, a właściciel sklepu poznaje opinie klientów na temat swoich towarów.

 

Promocja

Reklamy w sklepie

Możesz dodać reklamę w postaci grafiki, obiektu flash lub własnego kodu HTML wyświetlaną w utworzonej przez resellera strefie na stronie.

Rabaty na towary

System umożliwia definiowanie rabatów dla różnych grup klientów i w różnych wariantach: zwykły, czasowy, ilościowy. Ponadto w sklepie można umieszczać banery reklamowe w formie obrazów, kodu i obiektów flash (w celach własnych i zarobkowych) wraz ze statystykami kliknięć. System zawiera podstawowe narzędzia pozycjonowania i przyjazne linki

Porównywarki cenowe

Promocja sklepu jest prosta gdy ma się możliwość eksportu listy swoich towarów do porównywarek cenowych (Nokaut, Ceneo, Sklepy24, OnetZakupy, etc.).

Integracja z Allegro

Dla użytkowników serwisu Allegro został stworzony dodatkowy moduł tworzenia schematów towarów, które możesz następnie dodać i wykorzystać w allegro.

Pozycjonowanie

Za pomocą uzupełnienia odpowiednimi treściami możesz pomóc wypozycjonować swój sklep internetowy w wyszukiwarce google, a co za tym idzie być widocznym i mieć więcej użytkowników.

 

Zarządzanie sprzedażą

Zamówienia

Zamówienia to dokonane zakupy w sklepie on-line. Są one zintegrowane ze statusami, wysyłką e-mailową a także fakturami.

Klienci i grupy klientów

Zapisywani są wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się do serwisu. Lista tworzy się automatycznie, dzięki wypełnieniu formularza przez subskrybentów. Możesz z łatwością zarządzać grupami Klientów a także umożliwiać im rabaty i zniżki.

Dostawy i płatności

Istnieje możliwość różnych sposobów dostaw towarów zakupionych w serwisie. Koszty dostawy doliczone są do wartości zamówienia użytkownika, który realizując zamówienie wybiera wygodną dla niego formę dostawy. HOTSTORE jest w pełni zintegrowany z system płatności elektronicznych Platnosci.pl, umożliwiającym płatności kartami płatniczymi oraz szybkimi przelewami. Dodatkowym atutem jest integracja z systemem płatności ratalnych Żagiel.

Faktury VAT

Faktury VAT w formie PDF wystawiane na dwa sposoby: automatyczne wystawianie do konkretnego zamówienia, lub wypisanie faktury niezwiązanej z działalnością sklepu - nie potrzebujesz nic więcej by prowadzić swoją działalność.

 

Zarządzanie systemem

Pełna konfiguracja ustawień

Na każdym etapie funkcjonowania sklepu istnieje możliwość zmiany poszczególnych treści i opcji, dzięki czemu możesz bez obaw testować różne ustawienia, aby skonfigurować sklep do własnych - indywidualnych potrzeb.

Wersje językowe

Sprzedaż poza granicami kraju to tylko kwestia wysyłki - wbudowaliśmy możliwość definiowania języków i tłumaczenia wszystkich elementów sklepu, wraz z obsługą wielu walut (których kurs codziennie aktualizowany jest z tabelą NBP).

Konta administratorów

Ustawienia systemu pozwalają na zdefiniowanie dowolnej ilości administratorów i zarządzanie ich dostępem do poszczególnych modułów. Dostępu do panelu strzeże nasz autorski system autoryzacji użytkownika.

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok