Hotstore
Najczęstsze pytania
Kompletny system e-commerce, wyposażony we wszystkie moduły niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego ze sprzedażą detaliczną, hurtową, a także obu form działalności jednocześnie. Zacznij zarabiać przez Internet!

Poniżej wpisujemy odpowiedzi na potencjalne pytania jak i również te wysyłane przez Ciebie. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania prosimy o wysłanie zapytania za pomocą formularza po prawej, odpowiemy w e-mailu oraz dodamy je do poniższej listy.

Chcę kupić HOTSTORE

Czy opłata za sklep jest jednorazowa czy abonamentowa?

Nasz system sklepu internetowego oferujemy w dwóch wariantach licencyjnych: wersję abonamentową (wynajem oprogramowania) oraz wersję z jednorazową opłatą.

Zobacz jakie zalety posiadają warianty naszego sklepu internetowego przy zakupie licencji oraz w wersji abonamentowej.

Jednorazowy zakup licencji możesz nabyć już od 1150 zł a koszt wersji abonamentowej to koszt rzędu 75 zł miesięcznie. Cena uzależniona jest od ilości modułów. Sprawdź warianty pakietów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Czego potrzebuję by założyć sklep internetowy?

  • domeny i serwera, na którym utrzymywany będzie Twój sklep,
  • wyboru modułów, które mają być użyte oraz wariancie oprogramowania,
  • decyzji o wyglądzie sklepu,
  • materiałów do wypełnienia sklepu (zdjęcia, treści, opisy, ceny itp.).

Jakie są wymagania serwera dla oprogramowania Hotstore?

Możemy zainstalować sklep na Twoim serwerze. Wymagania jakie musi spełniać serwer to:

Apache 2.0 z mod_rewrite,

PHP 5.2.6 lub nowsze, Curl 7.10.0, libxml 2.6.0, memory_limit 32

PHP GD, PHP DOM, PHP iconv, PHP JSON, PHP mbstring, PHP Reflection, PHP Session, PHP SimpleXMLElement, PHP SOAP, PHP ZLIB, PHP bcmath, PHP PCRE, PHP allow_url_fopen.

MySQL5.

Jakie są zalety zakupu gotowego oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego?

Duża liczba funkcjonalności.
Przed zakupem masz możliwość zapoznania się z funkcjonalnościami jakie posiada oprogramowanie sklepu a za pomocą dema sklepu zobaczyć i sprawdzić na własnej skórze jak działają poszczególne moduły.

Błyskawiczne wdrożenie oprogramowania.
Oprogramowanie jest od razu gotowe do wdrożenia, wersja abonamentowa jest uruchamiana w ciągu kilku minut.

Stały rozwój
Nasz sklep internetowy jest wciąż rozwijany i udoskonalany. Wciąż dodajemy nowe moduły i lepsze rozwiązania, aby każdy Klient miał 100% satysfakcję z oprogramowania, które oferujemy.

Pomoc i wsparcie.
Możesz skorzystać z naszej pomocy dzwoniąc pod numer: 12 396-30-46 wew. 03 lub napisać e-maila pod adres: pomoc techniczna. Nasi pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą szybko rozwiązać każdy problem.

Czy Hotstore jest zintegrowany z Allegro?

Oprogramowanie Hotstore jest w pełni zintegrowane z allegro.pl, dzięki czemu w łatwy oraz szybki sposób możesz z poziomu panelu do zarządzania sklepem wystawić produkty na allegro w swoim indywidualnym szablonie.

Czy oprogramowanie Hotstore dobrze pozycjonuje się w Google?

Sklep jest zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google. Każdy produkt posiada swój 'title', 'description' oraz 'keywords'. Sklep pozycjonuje się bardzo dobrze, należy jednak pamiętać, że są to podstawowe narzędzia.

Jeżeli chcesz być w ścisłej czołówce pozycji w wyszukiwarce Google - sprawdź nasze usługi pozycjonowania.

Dlaczego Hotstore?

Dlaczego warto otworzyć sklep na oprogramowaniu Hotstore? Sklep internetowy to obecnie najpopularniejsza forma handlu elektronicznego. Kto próbował już swoich sił w Internecie, ten nie ma wątpliwości, że pozwala ona znacząco obniżyć koszty ponoszone za pomocą tradycyjnej sprzedaży.

Do prowadzenia sklepu internetowego nie jest potrzebne ani biuro, ani nawet magazyn, a personel można zredukować do minimum. W znaczący sposób zostaje też poprawiona komunikacja z klientem, którego preferencje konsumenckie możemy poznać za pomocą automatycznie generowanych statystyk. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjniej określać rodzaj i ilość wystawianych towarów.

Poza tym sklep internetowy jest dostępny 24 godziny na dobę, dzięki czemu klient może dokonać zakupu w dowolnej chwili i z niemal dowolnego miejsca na świecie. Dzięki wersjom językowym możesz poszerzyć swoją sprzedaż nie tylko na całą Polskę ale i zagranicę.

Sprawdź szczegółową listę funkcjonalności w sklepie Hotstore.

Czy sklep może działać pod kilkoma domenami?

Tak, na życzenie Klienta możemy uruchomić jeden sklep pod kilka domen.

Kto wykonuje instalacje oprogramowania?

Oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego w obu przypadkach (wersja abonamentowa, wersja z jednorazową opłatą) jest wykonywana przez nas.

Jak wygląda wsparcie techniczne po zakupie oprogramowania?

W naszej ofercie dostępne są dwie wersje oprogramowania, abonamentowa oraz z opłatą jednorazową. W wersji abonamentowej wsparcie techniczne dostępne jest za darmo w ramach opłaty abonamentowej za oprogramowanie.

W wersji oprogramowanie z opłatą jednorazową, wsparcie techniczne jest darmowe w okresie jednego roku od zakupu oprogramowania, po tym okresie istnieje możliwość wykupienia pomocy technicznej w różnych pakietach – w zależności od godzin pracy. Sprawdź dostępne pakiety supportowe.

Czy w Hotstorze można płacić kartami kredytowymi?

Oprogramowanie Hotstore jest zintegrowane z najpopularniejszm systemem płatności w Polsce:

  • PayU
  • PayPal
  • Platnosci.pl
  • Płatności ratalne Żagiel i inne.

 

Aby móc korzystać z opcji płatności kartami kredytowymi w sklepie, należy zarejestrować się w jednym z tych systemów płatnosci oraz aktywować płatność, w panelu administracyjnym sklepu.

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok