Hotcheck
Najczęstsze pytania
System rezerwacji internetowej dedykowany mniejszym obiektom noclegowym, ułatwia pracę managerom oraz jest przyjazny dla gości. Kontroluj i promuj swój obiekt, pozwól klientom na rezerwację on-line.

Poniżej wpisujemy odpowiedzi na potencjalne pytania jak i również te wysyłane przez Państwa. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania prosimy o wysłanie zapytania za pomocą formularza po prawej, odpowiemy w e-mailu oraz dodamy je do poniższej listy.

Chcę kupić HOTCHECK

Czy opłata za system rezerwacji jest jednorazowa czy abonamentowa?

Nasz system rezerwacji występuje w wersji abonamentowej, dzięki czemu nie trzeba jednorazowo wykładać dużej sumy pieniędzy. Stawka abonamentowa jest przystępna i nie stanowi wielkiego obciążenia dla kieszeni Klienta. W ramach abonamentu oferujemy darmowy support oraz hosting.

Czego potrzebuję by skorzystać z systemu rezerwacji?

Zapewniamy wszystko co jest niezbędne, a więc udostępniamy oprogramowanie i serwer. Jedyne czym musisz się zająć to administracja systemem, czyli wprowadzeniem danych - nazw i opisów pokoi, zdefiniowaniem promocji/pakietów, etc oraz późniejszą obsługą rezerwacji. Jeśli chcesz możemy się zająć uzupełnieniem oferty Twojego hotelu - szczegóły w cenniku.

Jakie są zalety naszego systemu?

Duża liczba funkcjonalności.
Przed zakupem masz możliwość zapoznania się z funkcjonalnościami jakie posiada nasze oprogramowanie, a za pomocą dema sprawdzić jego działanie w praktyce.

Szybkie wdrożenie oprogramowania.
Oprogramowanie jest praktycznie gotowe do uruchomienia - potrzebne jest skonfigurowanie kilku funkcjonalności oraz personalizacja wyglądu.

W przypadku indywidualnych wymagań potrzebne będzie kilka dni na wprowadzenie zmian funkcjonalnych.

Pomoc i wsparcie.
Możesz skorzystać z naszej pomocy dzwoniąc pod numer: 12 396-30-46 wew. 03 lub napisać e-maila pod adres: pomoc techniczna. Nasi pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą szybko rozwiązać każdy problem.

Dlaczego Hotcheck?

Dlaczego warto skorzystać z naszego systemu? Ponieważ jest prosty w obsłudze przez administratora oraz przyjazny i intuicyjny dla użytkownika. System zawiera wszystkie niezbędne funkcje, które są potrzebne do prowadzenia rezerwacji pokoi przez internet.

Sprawdź szczegółową listę funkcjonalności w systemie Hotcheck.

Kto wykonuje instalacje oprogramowania?

Instalacja oprogramowania oraz jego konfiguracja jest wykonywana przez nas. Za instalację jest pobierana jednorazowa opłata.

Jak wygląda wsparcie techniczne po zakupie abonamentu?

Decydując się na nasz produkt mają Państwo pewność, że w nagłych wypadkach nie pozostaną bez pomocy. W przypadku wykrycia nieprawidłowego działania oprogramowania należy zgłosić przypadek korzystając z drogi telefonicznej lub mailowej - szczegóły znajdują się na stronie kontaktu.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok