• HotCheck Rezerwacje

    Hotcheck

    Rezerwacje

    System rezerwacji internetowej dedykowany szczególnie mniejszym obiektom noclegowym, ułatwia pracę managerom oraz jest przyjazny dla gości. Kontroluj i promuj swój obiekt, pozwól klientom na rezerwację on-line, a także dokonanie płatności przez Internet.

  • HotStore E-commerce

    Hotstore

    Sklepy WWW

    HOTSTORE to kompletny system e-commerce, wyposażony we wszystkie moduły niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego ze sprzedażą detaliczną, hurtową, a także obu form działalności jednocześnie. Poznaj zalety naszego systemu i zacznij zarabiać przez Internet!

  • HotCrm Zarządzanie

    Hotcrm

    Zarządzanie

    System HOTCRM to program, dzięki któremu zarządzanie firmą oraz kontakty z klientami stają się prostsze niż kiedykolwiek. Kontrola obiegu informacji, zarządzanie projektami, śledzenie czasu pracy, faktury i płatności oraz panel dla klientów to tylko niektóre z jego zalet.

  • Hotcms Treści

    Hoteditor

    Strony WWW

    System HOTEDITOR (CMS) to intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią do prostej rozbudowy i edycji stron. Wiele lat doświadczenia w branży, pozwoliło nam stworzyć produkt zapewniający maksimum możliwości przy zachowaniu jednoczesnej prostoty obsługi.

  • Strategia By nie zbłądzić

    Strategia

    By nie zbłądzić

    Jesteśmy pewni, że biznes to nie miejsce na pomyłki. Pozwól nam przeprowadzić rzetelną analizę Twojej działalności w Internecie i poza nim, a następnie dobrać odpowiednie środki i działania, które zapewnią Twojemu przedsiębiorstwu sukces.

  • Kreacja Zarządzanie

    Kreacja

    By pokochać

    Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Działając zgodnie z tą zasadą dokładamy wszelkich starań, by nasze prace spełniały swoje funkcje ciesząc jednocześnie oko użytkownika. Świadczymy pełen zakres usług projektowych na potrzeby Internetu i druku.

  • Technologia Zarządzanie

    Technologia

    By górować

    Strony internetowe dawno przestały być wizytówkami firm. Dzięki rozwijającej się technologii stają się zautomatyzowanymi narzędziami analizy, sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami. Nasza wiedza to Twój zysk.

  • Promocja Zarządzanie

    Promocja

    By zabłysnąć

    Celem marketingu jest stworzenie i utrzymanie klienta. Kreatywne umysły naszych specjalistów od promocji wiedzą jak to zrobić. PR, e-marketing, social media, kampanie outdoor i wiele innych - koordynacja szeregu działań jest podstawą na ścieżce wiodącej do sukcesu.

  • Wsparcie Zarządzanie

    Wsparcie

    By nie zniknać

    Nasza praca nie kończy się na oddaniu projektu. Zapewnimy Twojemu przedsięwzięciu stałą opiekę, a nasi specjaliści IT, projektanci, copywriterzy oraz konsultanci będą do Twojej dyspozycji kiedy tylko będziesz potrzebować ich pomocy, ale to nie koniec naszej oferty.

Aktualności:

Klienci

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok