Hoteditor
Najczęstsze pytania
Intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią do rozbudowy i edycji stron. Wiele lat doświadczenia w branży, pozwoliło nam stworzyć produkt zapewniający maksimum możliwości przy zachowaniu jednoczesnej prostoty obsługi.

Poniżej wpisujemy odpowiedzi na potencjalne pytania jak i również te wysyłane przez Państwa. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania prosimy o wysłanie zapytania za pomocą formularza po prawej, odpowiemy w e-mailu oraz dodamy je do poniższej listy.

Chcę kupić HOTEDITOR

Czy opłata za sklep jest jednorazowa czy abonamentowa?

System Hoteditor jest dostępny zarówno w wersji abonamentowej jak i w formie jednorazowego zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci nie muszą jednorazowo inwestować stosunkowo dużej sumy pieniędzy. Stawka abonamentowa jest przystępna i nie stanowi wielkiego obciążenia dla kieszeni Klienta. W ramach abonamentu oferujemy dodatkowo darmowe wsparcie oraz hosting.

Czego potrzebuję by skorzystać założyć stronę?

Zapewniamy wszystko co jest niezbędne, dysponujemy ogromna wiedzą, gwarantujemy pomoc i obsługę techniczną. Jedyne czym musisz się zająć to przekazanie informacji o wymogach dotyczących strony, a następnie administracja systemem.

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane
Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok