Hoteditor
Intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią do rozbudowy i edycji stron. Wiele lat doświadczenia w branży, pozwoliło nam stworzyć produkt zapewniający maksimum możliwości przy zachowaniu jednoczesnej prostoty obsługi.

Poznaj zalety systemu HOTEDITOR i dowiedz się jak może Ci pomóc w prowadzeniu działalności - nie tylko internetowej! Poniżej przedstawiamy skróconą listę funkcjonalności.

Zarządzanie treścią

Aktualności

Umożliwiają dodawanie newsów. Do każdej aktualności możliwe jest dodanie galerii zdjęć, oraz powiązanie jej z kalendarzem.

Podstrony tekstowe

Rozbudowa serwisu o nowe podstrony z naszym systemem staje się niezwykle prosta, a edycja ich treści dzięki pracy w trybie WYSIWYG (Ang. What You See Is What You Get) staje się zadaniem leżącym w zasięgu osób znających jedynie podstawy obsługi komputera. Atutem jest możliwość powiązania podstrony z kalendarzem wydarzeń oraz zagnieżdżanie w treści zdjęć oraz obiektów flash.

Rozbudowany system nawigacyjny

Dowolna ilość menu (np. górne, boczne), wielopoziomowość oraz możliwość powiązania jego elementów z dowolną częścią serwisu (całymi modułami lub ich elementami) to obok przejrzystej i łatwej edycji największe atuty tego modułu.

Sondy

Moduł umożliwiający tworzenie ankiet wewnątrz serwisu, oraz przechowywanie ich w formie archiwum. To doskonały sposób, by poznać opinie użytkowników na dowolny temat - być może to właśnie klucz do sukcesu serwisu ?

Galerie zdjęć

Dzięki temu modułowi możliwe jest dodawanie i zarządzanie zdjęciami, a także łączenie je w skategoryzowanych galeriach. Automatyczne skalowanie i tworzenie miniatur poprzez zaznaczenie myszką obszaru miniaturyzacji sprawia, że dodawanie zdjęć jest wygodne i nie wymaga obróbki graficznej.

Newsletter i mailing

Powiadamiaj subskrybentów swojego serwisu o ważnych informacjach (wybierając z listy aktualności które z nich mają zostać rozesłane) lub wysyłaj specjalne mailingi niepowiązane z treścią serwisu.

Kalendarz

Na kalendarzu możliwe jest zaznaczanie ważnych wydarzeń, a także łączenie ich z aktualnościami i innymi elementami serwisu.

Topy

Umożliwiają dodawanie różnych grafik dla podstron. Np. strona główna zawiera zdjęcie obiektu, a podstrona kontaktu zdjęcie działu obsługi klienta, dzięki czemu Twoja strona będzie różnorodna oraz nawiązywała grafiką do treści tworząc piękną całość.

Tagi

Moduł umożliwia przypisywanie tagów do aktualności i galerii zdjęć oraz także ich sortowanie.

Upload plików

Możliwość udostępniania użytkownikom na stronie dokumentów, prezentacji, lub dowolnych plików do pobrania.

Moduły

Umożliwia stworzenie indywidualnych modułów i włączanie ich dla różnych podstron.

 

Promocja

Reklamy

Reklamy wewnątrz serwisu to niezmiennie dobry sposób na zarabianie w internecie. HOTEDITOR CMS przewiduje umieszczanie reklam w określonych miejscach w formie banerów (obrazków, linków zewnętrznych i obiektów flash) oraz statystyki kliknięc ułatwiające rozliczenia z kontrahentami.

Pozycjonowanie

Za pomocą wpisania odpowiednich treści, możesz pomóc wypozycjonować swój serwis w wyszukiwarce google, a co za tym idzie - być widocznym w świecie internetu i mieć więcej użytkowników.

 
 

Zarządzanie systemem

Pełna konfiguracja ustawień

Na każdym etapie funkcjonowania serwisu istnieje możliwość zmiany poszczególnych treści i opcji serwisu, dzięki czemu możesz bez obaw testować różne ustawienia aby skonfigurować serwis do własnych - indywidualnych potrzeb.

Wersje językowe

HOTEDITOR przewiduje możliwość definiowania języków i tłumaczenia wszystkich elementów serwisu. Teraz poszukiwanie klientów / odbiorców poza granicami kraju znajduje się w zasięgu ręki.

Konta administratorów

Ustawienia systemu pozwalają na zdefiniowanie dowolnej ilości administratorów i zarządzanie ich dostępem do poszczególnych modułów. Dostępu do panelu strzeże nasz autorski system autoryzacji użytkownika.

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok