Hotcheck
Funkcjonalności systemu
System rezerwacji internetowej dedykowany mniejszym obiektom noclegowym, ułatwia pracę managerom oraz jest przyjazny dla gości. Kontroluj i promuj swój obiekt, pozwól klientom na rezerwację on-line.

Poznaj zalety systemu HOTCHECK i dowiedz się jak może Ci pomóc w prowadzeniu działalności - nie tylko internetowej! Poniżej przedstawiamy skróconą listę funkcjonalności.

Zarządzanie treścią

Klienci i statystyki

Zbieraj dane swoich klientów, wraz z historią ich pobytów, generuj statystyki by dowiedzieć się skąd przyjeżdżają i czego oczekują. Wykorzystaj przewagę jaką mogą dać Ci te informacje.

Zarządzanie pokojami

Moduł zarządzania pokojami oprócz dodawania i edycji (wraz ze zdjęciami i opcjami dodatkowymi) umożliwia także monitorowanie stanu zajętości wszystkich pokoi na listwie czasowej, wraz z podglądem rezerwacji. Możliwe jest także samodzielne dodanie rezerwacji, przez co system może służyć jako kompleksowe narzędzie do zarządzania obiektem.

Dodatki

Pokoje zawierają różnorodne dodatki w zależności od rodzaju pokoju. W niektórych przypadkach te same opcje mogą być standardowe w pakiecie lub opcjonalne – płatne ekstra. Dzięki stworzonym dodatkom z łatwością wybierzesz odpowiadające opcje do poszczególnych pokoi. Dzięki różnorodnym dodatkom możesz urozmaicić i umilić pobyt swoim Klientom.

Okresy roku

Dzięki temu modułowi możesz zarządzać cenami na przestrzeni roku planując np. sezon wakacyjny, sylwester, weekend majowy.

Promocje i pakiety pobytowe

System umożliwia definiowanie promocji dla różnych pokoi i wielu wariantach: czasowy (obowiązujący w danym okresie), w konkretne dni tygodnia (np. weekend dla dwojga), przy określonym pobycie (np. min. 4 dni), dla poszczególnych pokoi.

Rezerwacje i płatności elektroniczne

Po kliknięciu na baner, klientowi wyświetlony zostaje system rezerwacji, gdzie po wybraniu w kalendarzu okresu pobytu oraz pokoju i ewentualnych, dodatkowych opcji pobytu, może dokonać rezerwacji płacąc (opcjonalnie) zaliczkę za pośrednictwem kart płatniczych lub szybkich przelewów.

Zajętość pokoi

W widoku zajętości pokoi wyświetlają się dokonane rezerwacje. W przypadku, gdy rezerwacja dokonana zostanie drogą inną niż przez system rezerwacji możesz ręcznie dodać te rezerwacje,  aby nie dopuścić do ponownego zarezerwowania już zajętego pokoju poprzez system rezerwacji.

 

Zarządzanie systemem

Pełna konfiguracja ustawień

Na każdym etapie funkcjonowania serwisu istnieje możliwość zmiany poszczególnych treści i opcji serwisu, dzięki czemu możesz bez obaw testować różne ustawienia, aby skonfigurować serwis do własnych - indywidualnych potrzeb.

Wersje językowe

Oprogramowanie serwisu pozwala na obsługę użytkownika w wielu wersjach językowych - wbudowaliśmy możliwość definiowania języków i tłumaczenia wszystkich elementów systemu rezerwacji, wraz z obsługą wielu walut, których kurs codziennie aktualizowany jest z tabelą NBP.

Konta administratorów

Ustawienia systemu pozwalają na zdefiniowanie dowolnej ilości administratorów i zarządzanie ich dostępem do poszczególnych modułów. Dostępu do panelu strzeże nasz autorski system autoryzacji użytkownika.

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok