Hotcrm
Zarządzanie firmą oraz kontakty z klientami stają się prostsze niż kiedykolwiek. Kontrola obiegu informacji, zarządzanie projektami, śledzenie czasu pracy, faktury i płatności oraz panel dla klientów to tylko niektóre z jego zalet.

Poznaj zalety systemu HOTCRM i dowiedz się jak może Ci pomóc w prowadzeniu działalności! Poniżej przedstawiamy skróconą listę funkcjonalności.

Zarządzanie pracą

Zapytania

Aktualności są to nowe wiadomości i informacje dotyczące sklepu, firmy czy też ważnych wydarzeń, wyświetlane na stronie sklepu z załączonym zdjęciem.

Zgłoszenia

Podstrony zawierają informacje, które pozwalają na pełniejsze zaprezentowanie użytkownikom mechanizmu sklepu, firmy, regulaminu i innych w zależności od upodobania administratora.

Zadania

W tym dziale możesz zarządzać menu i mapą strony, czyli ogólnie mówiąc ustawieniem odnośników do podstron lub innych elementów w sklepie internetowym.

Kalendarz

Umożliwia szybkie dodawanie wydarzeń - najbliżyszych i przyszłych spotkań, ważnych telefonów etc., które są przypisane do określonego dnia. Możliwe jest także przypisywanie wydarzeń do konkretnych pracowników/administratorów.

Helpdesk

Dzięki galerii zdjęć masz możliwość dodania albumów ze zdjęciami, które będą wyświetlać się na stronie sklepu.

Shoutbox

Za pomocą Shoutboxu możliwe jest wysyłanie krótkich postów/informacji między pracownikami i/czy pracodawcą.

Baza wiedzy

Trzymaj ważne instrukcje i informacje - uporzadkowane i dostepne dla pracowników.

Notatki

Zapisuj to co istotne w systemie. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu - bez ton karteczek.

 

Zarządzanie finansami

Stan kasy

Czas to pieniądz - nie trać czasu na liczenie, pamiętanie - zapisuj wszystko w kasie, a kwoty automatycznie się obliczą.

Płatności

Trzymaj uporządkowane rachunki od swoich dostawców w systemie. Zyskasz podgląd płatności i ich statusy zapłaty.

Faktury

Wystawiaj faktury w systemie. Możliwość wystawienia faktur do zgłoszeń. Szybko i prosto.

Cennik / Katalog

Potrzebne materiały i informacje, wyceny.

 

Formalności

Zamówienia

Zamówienia to płatne zadania od Klienta. Możesz je kontrolować i dodawać z panelu CRM, a także bezpośrednio może robić to sam Klient z poziomu panelu Klienta.

Dokumenty

Sprzedaż poza granicami kraju to tylko kwestia wysyłki - wbudowaliśmy możliwość definiowania języków i tłumaczenia wszystkich elementów sklepu, wraz z obsługą wielu walut (których kurs codziennie aktualizowany jest z tabelą NBP).

Upload plików

Ustawienia systemu pozwalają na zdefiniowanie dowolnej ilości administratorów i zarządzanie ich dostępem do poszczególnych modułów. Dostępu do panelu strzeże nasz autorski system autoryzacji użytkownika.

 

Kontrahenci

Klienci

Moduł Klienci ułatwiają pracę i kontakt z klientami. Możliwość zapisywania ważnych danych o i do klientów z szybkim podglądem.

Dostawcy

Twoi dostawcy i dane do nich w jednym miejscu.

Potencjalni Klienci

Zapisuj swoją bazę potencjalnych klientów. Dowiedz się czego potrzebują a osiągniesz sukces.

 

Zarządzanie systemem

Pełna konfiguracja ustawień

Na każdym etapie funkcjonowania systemu istnieje możliwość zmiany poszczególnych opcji, dzięki czemu możesz bez obaw testować różne ustawienia aby skonfigurować system do własnych - indywidualnych potrzeb.

Konta administratorów

Ustawienia systemu pozwalają na zdefiniowanie dowolnej ilości administratorów i zarządzanie ich dostępem do poszczególnych modułów. Dostępu do panelu strzeże nasz autorski system autoryzacji użytkownika.

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok