Firma
O nas
“Ludzie z celami odnoszą sukcesy ponieważ wiedzą dokąd zmierzają…To jest aż tak proste.” Earl Nightingale

Hotmind

Historia

W roku 1996 TP S.A. uruchomiła usługę anonimowego dostępu do Internetu. Od tej chwili rozpoczął się jego intensywny rozwój. Jako grupa młodych ludzi obserwowaliśmy powstawanie nowego medium i postanowiliśmy poświęcić mu swoje życie. Pracowaliśmy na zlecenia wielu agencji jako freelancerzy, a pracę pod własnym szyldem rozpoczęliśmy w roku 2003. Od 2007 r. działamy jako Hotmind Sp. z o.o. Nasza nazwa to z angielskiego „gorący umysł”, gdyż cechuje nas oryginalność i nietuzinkowe pomysły z miłości do tego co robimy!

Począwszy od roku 2011 funkcjonujemy jako grupa specjalistów z różnych dziedzin związanych z tematem marketingu i IT. Zespół jakim jesteśmy obecnie ma solidne przygotowanie merytoryczne, zdobywane przez lata praktyki zawodowej.

Obecnie

Oferujemy usługi z zakresu: projektowania stron www, sklepów internetowych, systemów rezerwacji on-line, pozycjonowania oraz aplikacji i multimediów. Posiadamy autorskie produkty IT dla biznesu. Naszych Klientów wspieramy m.in. poprzez stałą opiekę techniczną,  reklamę w Internecie.

Organizujemy ogólnopolskie akcje promocyjne i internetowe kampanie reklamowe wspierane reklamami ATL i BTL. W ramach działań promocyjnych zajmujemy się również projektowaniem i drukiem reklam zewnętrznych, ulotek, wizytówek ect. Działamy w całej Polsce poprzez sieć przedstawicielstw.

Wciąż rozwijamy naszą ofertę, pragnąc ofiarować kompleksowe usługi w branży internetowej i wspierać innych przedsiębiorców w świecie Internetu.

 

Wartości

Misja

Kieruje nami pasja do tworzenia coraz to efektywniejszych, piękniejszych projektów.

Pragniemy zapewnić Klientom szeroki zakres usług reklamowych i marketingowych oraz ułatwiać zarządzanie własną firmą. Skupiamy się na Twoich potrzebach, analizujemy wnikliwie każdy przypadek i tworzymy kompleksowe rozwiązania. Dzięki bogatej ofercie obsługujemy Klientów od A do Z oraz dbamy o ich wizerunek łącząc reklamę z Public Relations. Dysponujemy świeżymi pomysłami i dobrym zapleczem na ogólnopolskie akcje promocyjne w sieci i świecie realnym.

Cele

Dążymy do uzyskania jak najlepszych efektów w każdym projekcie, każdy z osobna traktując indywidualnie. Wciąż rozwijamy zarówno nasze umiejętności, a także ofertę, by uszczęśliwić każdego indywidualnego Klienta.

 

Kim jesteśmy?

Nasz zespół

Nasi pracownicy to zgrany zespół specjalistów, czerpiących radość ze swojej pracy. Graficy, programiści, technicy SEM, specjaliści ds. promocji i PR, reprezentanci w całej Polsce.. Wszyscy  wytyczamy nowe ścieżki, posiadamy najlepsze pomysły i najszybsze rozwiązania dla Klientów.  Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Pracują dla nas najlepsi! Razem tworzymy rzeczy wyjątkowe.

 

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane
Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok