Technologia
by górować
Strony internetowe dawno przestały być wizytówkami firm. Dzięki rozwijającej się technologii stają się zautomatyzowanymi narzędziami analizy, sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami. Nasza wiedza to Twój zysk.

Świat wirtualny

Zakres usług

  • tworzenie serwisów internetowych
  • systemy zarządzania treścią
  • rozwiązania E-commerce
  • Oprogramowanie bazodanowe
  • integracje z systemami wewnętrznymi
  • integracje z serwisami internetowymi
  • technologie mobilne
  • administracja serwerów

Nieograniczone możliwości

Posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach to zwykła konieczność, jednak coraz częściej stają się one naszpikowanymi oprogramowaniem narzędziami pracy. Nasza pasja może stanowić dla Ciebie nieograniczone możliwości rozwoju.

Technologie internetowe

Podstawą naszej działalności są technologie internetowe. Tworzymy rozbudowane serwisy www, narzędzia e-commerce, systemy typu CRM / ERP pozwalające na pracę "w chmurze" na różnych platformach sprzętowych i software'owych, dla których lokalizacja w której znajdujesz się Ty lub Twoi pracownicy nie ma żadnego znaczenia.

Nowatorskie narzędzia

Tworzenie rozwiązań dzięki którym nasi klienci szybciej i efektywniej radzą sobie z codzienną działalnością jest dla nas czystą satysfakcją. Czy kiedykolwiek myślałeś o narzędziu, które pomogłoby Ci w działalności, ale rynek nie oferuje podobnych produktów? Pozwól nam stworzyć je specjalnie dla Ciebie!

Integracje wielu narzędzi

Dzięki naszej pracy możemy połączyć istniejące w Twoim przedsiębiorstwie systemy (księgowe, magazynowe i dowolne inne systemy bazodanowe) z funkcjonalnościami serwisu internetowego, lub zintegrować je z zewnętrznymi portalami internetowymi.

Rozwój istniejących rozwiązań

Być może już posiadasz pewne rozwiązania, które nie spełniają w pełni Twoich oczekiwań? Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prowadzić dla Ciebie prace rozwojowe, lub wprowadzać modyfikacje w już istniejących stronach internetowych lub oprogramowaniem opierającym się na technologiach internetowych.

Migracje systemowe

Jeżeli wstrzymujesz się z podjęciem decyzji o zmianie istniejących rozwiązań w obawie przed utratą danych lub brakiem rzetelnego partnera, który mógłby w stym pomóc  - skontaktuj się z nami. Z przyjemnością zaopiekujemy się Tobą i Twoim przedsięwzięciem, zadbamy także o dobór dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań a także zajmiemy się całym procesem migracji.

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane
Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok